O nás

Historie

Od roku 2003 se úspěšně pohybujeme na poli jazykového vzdělávání a vzdělání měkkých i tvrdých dovedností pro veřejnost i korporátní klientelu. Po osmi letech existence se nám podařilo stát se partnerem University of Cambridge a získat licence k pořádání jazykových zkoušek Cambridge English. V dalším roce jsme portfolio zkoušek rozšířili o zkoušky ÖSD z německého jazyka a zkoušky CaMLA z americké angličtiny. V roce 2015 jsme se zařadili mezi tři největší zkoušková instituce Cambridge v České republice a získali statut Platinového centra.

V současné době pořádáme jazykové zkoušky ve velké části České republiky, spolupracujeme s několika desítkami skvělých partnerů, organizujeme vzdělávací semináře pro vyučující a neúnavně pracujeme na naplnění naší vize o lepší angličtině.

Na jaře 2023 jsme provedli akvizici jazykové školy edu4U v Mladé Boleslavi. Edu4U se stala jazykovou školou s přístupem k nejnovějším trendům na poli vzdělávání, včetně oblasti hodnocení jazykových úrovní. 

Vize

To, že kvalitní znalost cizích jazyků a prvořadě angličtiny, je jedním z aspektů pozitivně ovlivňujících životní úroveň nejen jednotlivců, ale celých států, je prokázaným faktem. Česká republika však stále v jazykových dovednostech zaostává ve srovnání s rozvinutými zeměmi. Naší vizí je "Lepší angličtina", a lepší angličtinou máme na mysli alespoň úroveň C1. A právě postupné skládání jazykových zkoušek ideálně od základní školy kandidáty k této úrovni v průběhu let přivede. Proto děláme zkoušky. Proto jsme tu pro vás.  

Licence a akreditace

  • Zkouškové centrum Cambridge Assessment English
  • Zkouškové centrum ÖSD
  • Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  • Akreditovaná instituce pro další vzdělání pedagogických pracovníků

Iniciativy, projekty, partnerství

  • Iniciativa "Lepší angličtina"
  • Pretestingový portál test:fest
  • Partner projektu Best in English

Tým

Mgr. David Schaffelhofer

Ředitel

Ing. Michaela Bébrová

Zástupkyně ředitele

Mgr. Martina Vimrová

Manažerka zkoušek

Ing. Andrea Schaffelhoferová

Ekonomka

Mgr. Tomáš David

Vedoucí studijního oddělení

Ladislava Tanušková

Vedoucí kanceláře edu4U