Pre-exam workshop

Osmihodinový kurz, ve kterém se ve čtyřech blocích seznámíte strukturou jednotlivých částí zkoušky Cambridge English, druhy úkolů a tipy a triky k jejich úspěšnému zvládnutí. 

Základní informace

Pro koho?

Pro studenty, kteří se chystají absolvovat některou ze zkoušek Cambridge English na úrovních B1 až C2 a potřebují se seznámit s její strukturou a strategiemi k jejímu úspěšnému složení.

Jak často?

Kurz probíhá 2x týdně po dvou vyučovacích hodinách. 

Přehled termínů
Předtestování

Součástí workshopu je předtestování k části Speaking.

Mock test

Práce ve workshopu je založena na oficiálním ukázkovém testu dané zkoušky.

Pohodlně z domova

Workshop je pořádán on-line v podvečerních hodinách.

Struktura

1. blok: Reading + Use of English, 90 min.

V prvním bloku si osvojíte strategie pro porozumění psanému textu a zvládnutí části Reading. Druhá polovina bloku je věnována gramatickým úkolům obsaženým ve zkoušce. Blok je zakončen domácím úkolem na základě autentického testu.  

2. blok: Listening, 90 min.

Začátek druhého boku je věnován rychlé zpětné vazbě k domácímu úkolu z předchozí části. Následují strategie pro porozumění mluvenému slovu v kontextu zkoušky. Blok je opět zakončen domácím úkolem z autentického testu.  

3. blok: Writing + Speaking, 90 min.

V úvodu třetího bloku se opět v rychlosti podíváme na úkol z minula. Následují produktivní dovednosti, struktura jednotlivých úkolů a jejich hodnocení. Začneme psaním - slohové útvary a jejich charakteristiky, vhodné jazykové prostředky. Na psaní navazuje mluvení - vysvětlíme si jaká témata na váš čekají u mluvení a proč, na co se soustředit a čemu se vyvarovat. Domácí úkol vás opět nemine. 

4. blok: Speaking pretest, 90 min.

Poslední blok tradičně začíná stručnou revizí domácích úkolů. Pak následuje kompletní skupinový pretest na speaking s okamžitou zpětnou vazbou.​Sample text. Click to select the Text Element.

Přehled termínů

Pre-exam Workshop

Současné kurzy jsou naplněny. Nové kurzy budou vypsány během 5 pracovních dnů. V případě dotazů nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Dotazy? Napište nám!

Děkujeme, zprávu jsme odeslali.
Hopla, něco se pokazilo. Pošlete nám raději e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kam dál

Studium

Prostory

VVyučující

Dotazy